Sentinus

Biz farklı sektörlerde, çeşitli pozisyonlarda uzun yıllar çalışmış profesyonelleriz. Yaşadıklarımızdan öğrendik ki, değişim ancak duygulara dokunarak gerçekleşen bir süreçtir. Sürdürülebilir sonuçlar, duygulara rağmen değil, duygular aracılığıyla gerçekleşir. Duyguları doğru okuyarak, insanları anlayabilir, yönetebilir, harekete geçirebilirsiniz. Tabi ki, kendinizi de. Aklı, duyguları bastırmak için değil, anlamak için kullanmak gerekir. Temel yaklaşımımız insanı başarıya götürecek duyguları özgür bırakıp iç engelleri aşarak değişimin dinamiklerini harekete geçirmek. Bu anlayış doğrultusunda, yıllar içinde edindiğimiz değişim yönetimi becerilerimizi paylaşmak üzere SENTINUS çatısı altında bir araya geldik.

Sunduğumuz hizmetlerin odağında “koçluk” yer alıyor. Çünkü bireysel veya kurumsal her türlü değişimin farkındalıkla başladığını biliyoruz. Farkındalıkla başlayıp, sonuç almakla tamamlanan bir süreci yönetiyoruz. Tüm hizmetlerimizde yeni nesil değişim yöntemlerini kullanıyoruz. Kontrollü, etkili ve yapılandırılmış bir program izliyoruz. Bir insanı veya kurumu değiştirmek için sahip olduğumuz en güçlü araç yaratıcı ve özgün koçluk becerilerimiz.

Bireylere koçluk vermek bizim tutkuyla bağlı olduğumuz bir iş. Danışanlarımızın gelişimi üzerinden kendimizi gerçekleştiriyoruz. Sadece bire bir koçluk seanslarında değil tüm eğitim ve danışmanlıklarımızda koçluk yöntemlerini kullanıyoruz. İşimizi yaparken, bugüne dair güçlü bir farkındalık, yarına dair seçenekler ve planları uygulama disiplini geliştiriyoruz. Basit ama etkili araçlar içeren koçluk yaklaşımımız, bireylerde ve kurumlarda kalıcı bir değişim yaratmayı hedefliyor.

Biz “duyguları işe karıştırmama” inancına meydan okuyoruz! Köklü ve kalıcı değişim için, her aşamada duyguların işe karışması gerektiğini savunuyoruz. İşimize kalbimizi koyuyoruz ve işimizi aşkla yapıyoruz. Duygusal zekanın gücünü biliyoruz. Markamız Sentinus’un adı da, duyguların gücüne olan inancımızdan geliyor.